Kontakta oss

Kontakt

  • Försäljning stålbyggnad

    Mats Holmqvist

    VD +46 371 33 520 +46 70 546 79 84 mats@lgl.se
  • Inköp och försäljning

    Fredrik Holmqvist

    Försäljning och Inköpschef +46 371 33 522 +46 70 603 21 17 fredrik@lgl.se
  • Försäljning lagerinredning

    Annika Bergroth

    Säljare entresol +46 371 335 28 +46 371 33 520 annika@lgl.se
  • Ekonomi

    Anna-Lena Hultman

    Ekonomiassistent +46 371 335 27 +46 371 335 20 anna-lena@lgl.se
  • Montage

    Johan Samuelsson

    Montagechef +46 371 33 520 +46 702 693 350 johan@lgls.se
  • Konstruktion

    Magnus Jörheim

    Konstruktionschef +46 371 335 29 +46 70 6726603 magnus@lgl.se
  • Konstruktion

    Emil Göransson

    Ritare 0371-33526 emil@lgl.se
  • Produktion

    Robert Hållstedt

    Produktionschef +46 371 33 520 +46 371 33 534 robert@lgl.se
  • Konstruktion

    Albin Willstrand

    Projektledare/ ritare 0371-33524 albin@lgl.se
  • Konstruktion

    Helena Kristoffersson

    Beräkning / Ritare +46371-33539 helena@lgl.se
  • Lagerinredning

    Per Stegerling

    Produktchef Lagerinredning 0371-33538 070-5450007 per@lgl.se
  • Konstruktion

    Jörgen Magnusson

    Ritare 0371-33529 jorgen@lgl.se

KONTAKTA OSS GÄRNA FÖR MER INFORMATION

Message sent! You have to fill in all fields!

LGL Construction

Skruvgatan 6 333 33 Smålandsstenar Telefon: 0371-33 520